Zahrajte si Battlefield Hardline dříve pomocí služby „EA access“

Majitelé konzole Xbox One a členové služby EA Access se mají na co těšit. Získají 10 hodinový přístup do nového Battlefieldu Hardline ještě před jeho vydáním. Škoda, že je tato služba pouze pro Xbox One. 😉

Připravte se vyrazit do ulic, členové služby EA Access! Zkušební verze hry Battlefield Hardline bude dostupná 12. března / března.

Členové této služby budou první, kteří vyzkouší nejrychlejší Battlefield po dobu 10 hodin, kdy si budou moci zahrát singleplayer i multiplayer předtím, než se hra dostane na pulty. Hra obsahuje všechny multiplayerové mapy a herní režimy, takže si budete moci udělat svůj vlastní názor na hru. Pokud si však chcete vyzkoušet singleplayer, dostupný Vám bude prolog a první epizoda odvážného příběhu, který mě na svědomí studio Visceral.

Využijte tuto jedinečnou šanci. Nejedná se o žádné demo. Celý Váš postup ze singleplayeru a multiplayeru se přenese do plné verze Battlefieldu Hardline, která vyjde již 19. března / března v ​​Evropě. Pokud se Vám hra bude líbit, můžete také ušetřit 10% při nákupu Battlefieldu Hardline na konzoli Xbox One (což pokryje měsíční poplatek  4.99 $ ).

Členové této služby mají více než jen přístup ke zkušebním verzím. V sekci „The Vault“ najdete sbírku nejlepších titulů od EA na Xbox One , včetně titulů jako  Battlefield 4, EA SPORTS UFC, Plants vs. Zombies Garden Warfare a mnoho dalších. To ale není vše. Jako bonus dostanete slevu na všechny digitální nákupy od EA na konzoli Xbox One.

Staňte se členem služby EA Access ještě dnes a získáte to nejlepší od EA pouze za  4.99 $.

Zdroj: Battlefield Hardline web

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, ,

7 komentářů

Napsat komentář