Zalétejte si s nepřítelem v helikoptéře

Tato chyba si prostě zaslouží samostatný článek a ne jen tak nějaké zmínění bokem. Chcete-li si zalétat s nepřítelem v helikoptéře, tak je tu samozřejmě jednoduchá možnost skrze chybu hry. Osobně to nevidím jako něco úplně špatného, ale opravit to rozhodně chce. Jak je vidět, Battlefield 3 nás nikdy nepřestane překvapovat 😀

Nedoporučuji praktikovat na rankovaných serverech!

Jak na to Vám názorně ukáže toto následující video:

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

26 komentářů

 • TheDuck TheDuck napsal:

  Takova nesmrtelna dvojka :D, vzdyt je zadnej z tymu nebude moc sejmout :D..

 • HillCZE napsal:

  Pokud byste neodolali a zkusili to na ranked serveru, tak se nedivte, když Vám smažou statistiky; tohle glitching.

 • RCKNGTD napsal:

  No už jsem si kolikrát říkal, že je divné že se střelec „vystřelí“ na raketě. Tak tohle to jenom potvrzuje. Že stroj fyzicky opustí. Jinak snad to nezačnou využívat někteří jedinci, když je to přeřadí do jiného teamu než jejich kamarády. Někdy mám pocit že to musí byt právě tito friendly enemy, kteří naskáčou do vozidel na spawnu a nedělají celou hru vůbec nic jenom je blokují. Když už nehrajou s kamarády tak aby jim aspoň pomohli.

 • Overlord napsal:

  Dobře jim tak (kre*énům z DICE). Kdo, to kdy viděl, aby při vystřelení TV/guided rakety vyletěl gunner z kokpitu. a když se do něj navrátí, tak se mi stalo, že mi to i helikoptéru zaklopilo, nebo prostě jenom co zpátky nasedl (z rakety zpět do kokpitu), tak to bylo jak zemětřesení. TV raketa je nejvíc useless sh*t ze všech helikoptér unlocků a používám guided raketu radši. Kolikrát TVčkem trefíte pěšáka a nic, kolikrát se mi podařilo si dát TK vlastní heliny, nebo ji dost poničit, jsou to retardi z DICE, co dělají, že testují, ale testování vypadá fakt jinak:)

  • CZExperior napsal:

   Ty máš vždycky plnou hubu keců, ale nic si sám podobného nedokázal…. V dnešní době, kdy jsou hry propracovanější a složitější, že vždy dá najít nějaký ten glitch. A když to neumíš s TV missile, tak je to tvůj problém a nepomlouvej ji. A kdyby nebylo borců od DICE, tak to BF ani nehraješ a hrál bys buď zaostalý CoD nebo něco podobného….

   • ePSn ePSn napsal:

    „Ty máš vždycky plnou hubu keců, ale nic si sám podobného nedokázal“

    ttakovýhle chytráky já miluju, proč by musel něco takovýho dokázat? dobře od teď máš zakázáno hodnotit všechny filmy nebo hry protože bys to sám nedokázal (ps. nikdo z dice by to sám taky nedokázal)

   • Nuada napsal:

    CZExperior (dement), oni za to dostávají nehorázný prachy, oni na to studovali několik let, kdyby dělali např auta tak tě to z nej na dálnici vykopne, a sms ti přijde text víme o tom možná za 3 měsíce vyjde patch. jedinou pořádnou věc udělal Zh1nt0 když toho dokázal tolik naslibovat a nakecat že tomu každej věřil. A taky zvukaři to jsou fakt borci, stíhačky a littlebird maj dost reálnej a promakanej zvuk když nad váma letí.

 • Najte napsal:

  a co se stane, když do heliny nastoupí 2, zatímco si střelec lítá na TV?

 • kargo napsal:

  To jsem zažil asi týden spátky. Docela jsem se divil že mě sejmula helina z vlastního týmu.

 • GiGaB@yt napsal:

  I když nahoře píši, že to nevidím jako něco úplně špatného, tak to rozhodně používat na ranked serverech neschvaluji a vidět někoho jak to dělá na našich, tak poletí ven.

 • Santa(CZE) napsal:

  Jo tenhle bug sme vcera skouseli a funguje 100% pak je to neskutecna prdel kdy nepratel nepochopi ze po nem strili vlastni 😀 taky pokud ma pilot radar a vi jako strelec ne tak ho snim sdilite a myslim ze nejde sundat navadenou strelou.

 • halvan napsal:

  toto ale nejsou oficiální stránky o bf3 ale fans stránky o bf3

 • samil1976 napsal:

  Výskyt tady toho podvodníka zde, je výsměch poctivým hráčům. Kdo o tom chce polemizovat?
  GiGaB@yte proč si tady pěstujete pakáž ? to je nějakej kamarád ? Stačí se na toho floudka poptat v komunitě. Tenhle bug a spoustu jiných by melo dice rychle řešit namísto upravování kravin a hovadin. V eliminaci cheaterů naprosto selhává.

  • GiGaB@yt napsal:

   Opravdu neprocházím všechny naše registrované členy (přes 3400) a nehledám zda cheatují. Dále ani nevím, že Santa cheatuje, protože se asi pohybuji v jiné sféře hry. V každém případě jsme fan stránka a ne oficiální stránka, a tak bohužel to, že cheatuje v BF3 není reálným důvodem mu dát ban na web. Musel by provést něco zde na webu, aby dostal ban.
   Ale v každém případě neobhajuji cheatování, je to svinstvo a dotyčný by už neměl mít možnost hrát (přístup na fanweb je něco bych řekl jiného).

   • gezza napsal:

    Jsem za jedno, o problémech s cheatováním a postupu, když víme o někom bylo řečeno dost, myslím, že i na tomto webu a pravda- srovnávat cheatování ve hře a udělit omezenej přístup.. to si nedovolí ani Battlelog.. I když je to dobrá věc, na statistiky..jeej, každěj na to kouká, dyť je to o zábavě, nic za 100 služebních hvězd u pistole nebo průměrné přesnosti PDW nad 20 % NIC NEDOSTANETE.. co dělají cheateři, mě štvou tím, že se někde spawnuju a jsem dead přes půl mapy nožem..to naštve..když se to stane třikrát za 10 min a nic se navíc neděje..ale jsou tady,ti cheateři, DICE si musí poradit samo a jestli musí hledat člověka, který je bude procházet jednotlivě, nebo celý tým takových vyšetřovatelů..tak se pak nedivte, že se tolik čeká na patche a dlc..nechoďte tam, kde není PB a kde se vám zdá, že jsou cheateři..jiná rada?! cheatujte taky? nee to nee..je to přece o zábavě.. a když někdo dostane na serveru ban, tak jde jinam..a tam to dělá taky..toto spíš zkritizujte.. sorry, ale omezit někomu za cheatování přístup na official pages,to mi přijde.. no comprendo..naopak, ať se ten člověk tam podívá na statistiky hráčů, kteří hrajou poctivě

   • samil1976 napsal:

    Vy jste admini a pokud vám tohle nevadí, je to vaše vizitka. Takže všichni kdo brečíte kvůli cheaterum brečte dál vše je v pořádku.

    • Nuada napsal:

     Až potkáš cheatery odpoj se, mě se to zatím na BF3 stalo 2x na mapě Firestorm a jednoun Omanu. Něaký ten aimbot + jak te zabiju když sedíš v tanku. Hned jsem odešel a hrál jinde zvýšení procenta odpojení mě ve statech nedráždí.

 • NaxCz NaxCz napsal:

  Ahoj, vyjádření za mě. Pokud bude podobné vychytávky provádět u nás na serveru…tak dostane Ban. S Označením Cheat. (Jelikož naše bany jsou streamované s cca 2k servery po celém světě a bany se projeví všude, důrazně podobné věci u nás nedoporučuji zkoušet.

  Co se Webu týče…číst a chodit sem může, ale pokud bude porušovat naše jaké koliv pravidla na webu, které platí pro všechny hráče, tak dostane ban na Web.

Napsat komentář