Zatím nalezené Easter Eggy v DLC Close Quarters

Minulý týden jsme Vás informovali o vesmírné lodi Normandy a nyní se podívejme zatím na všechny nalezené Easter Eggy. Prozatím jich bylo objeveno asi 7 a podle všeho to nejsou úplně všechny EE, které lze najít. Gustav Halling na svůj Twitter totiž napsal, že rozhodně chybí ještě nějaký z mapy Donya Fortress. No a samozřejmě zatím nebyl nalezen žádný na mapě Scrapmetal.

Mapa Ziba TowerVíno s textem „1942“, které odkazuje na starší Battlefield 1942 a dále víno s logem „Frostbite 2“, což je herní engine pohánějící Battlefield 3.

Mapa Operation 925 – Náhodné umístění loga „DICE“, které se objevuje i na jiných mapách a nápis „Paska“, což se dá z finštiny přeložit jako „ho*no“.

Mapa Operation 925 – Nalezen „růžový medvídek„, který sérii Battlefield provází už od dlouhou dobu. Byl k nalezení v BF2, BFBC1/2 a na několika místech i v BF3.

Mapa Operation 925Kávovar s textem „Over 9000“, jedná se o odkaz na hlášku z tohoto videa, která se stala na internetu vcelku populární.

Mapa Donya Fortress – Nevím zda považovat naskriptovaná letadla a stíhačky jako EE, avšak vesmírná loď Normady (předchozí článek) jím rozhodně je.

Mapa Donya FortressPortrét jednoho z designérů map z DICE. Portrét ho ztvárňuje jak by asi vypadal jako Peršan.

Všechny nalezené Easter Eggy přidávám do již dříve vytvořené galerie zde na našem webu. Tyto nejnovější teprve přidám.

Zdroj: MP1st, Imgur Gallery

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

5 komentářů

Napsat komentář