Zdokonalování Battlefieldu Hardline pomocí vaší zpětné vazby

Včera vyšel článek, ve kterém nám vysvětluje studio Visceral jako důležitá je pro ně zpětná vazba, a že se snaží vylepšit Hardline přesně podle Vašich představ. V komentářích pod článkem můžete vyjádřit svůj názor.;)

Pánové, máme tu vzrušující čas ve Visceral Games!

Čas, který jsme dostali od EA navíc na vyladění Battlefieldu Hardline se opravdu vyplácí! Využíváme každý den, abychom udělali hru lepší – na základě Vašich návrhů na vylepšení.

Náš vývojový proces multiplayeru spočívá v tom, že vezmeme něco a „ITER“ to tak dlouho, dokud to není na úžasné. „Iterace“ rozumí vylepšení, hraní, poslech zpětné vazby a provádění změn na základě těchto stanovisek. Pak se snažíme otestovat tyto změny, opět na základě zpětné vazby od hráčů a pak tento postup opakujeme několikrát.

To je přesně to, co jsme udělali s naší první Betou. Nebojte se, dostanete další šanci vidět, jaké změny jsme udělali v naší příští Bete – řekněte nám, co si myslíte! Zašlete nám správnou zpětnou vazbu, abyste nám pomohli „najít zábavu rychleji“ což je klíčovou součástí tohoto procesu.

BFH-zdokonalování 1

Neocenitelná zpětná vazba: Hráči si mohli zahrát Battlefield Hardline v našem stánku na Gamescome.

Většina našeho týmu se už vrátila z Gamescomu z Německa – výborná, gigantická událost pro média a fanoušky. Bylo skutečným potěšením Vám dát možnost si znovu zahrát hru a slyšet Vaše názory. 

Letos jsme měli kolem 150 stanic s režimem Hotwire (Honička) nebo Rescue (Záchrana) rozdělených mezi platformy PS4 a PC. 17 655 si vyzkoušelo nové herní módy – a přišlo se skvělou zpětnou vazbou! Celkově lze říci, že „recepty“ módu Rescue a Hotwire byly velmi positivní a získali jsme specifickou zpětnou vazbu jak vylepšit tyto módy.

bfh_hotwire_glades_drivers

Policji vs. zločinci v režimu Hotwire (Honička). Co byste chtěli vidět v tomto módu?

Rovněž jsme měli dalších 2 000 hráčů v EA komunitním salonku, kde jsme strávili čas s členy Battlefield komunity a profesionálními hráči. Někteří z našich vývojářů se potěšili když dostali zpětnou vazbu na mód Resco na mapě Growhouse, čímž jsme dostali kritiku z první ruky a dozvěděli se, jak některé zdánlivě malé detaily jsou důležité. 

Viděl jsem skeptické komentáře, které se týkaly naší snahy vytvořit soutěživý režim – myslím si, že je to zdravé! Pomozte nám porozumět tomu, jaké vidíte výzvy v soutěživém režimu Rescue. Vývojáři a hráči mají unikátní možnost spolupracovat a vytvořit tak zábavné nové zážitky pro všechny, takže pojďme se ujistit, že toho využijete!

Co si myslíte o Battlefieldu Hardline, jeho herních režimů, funkcí a celkovém vzhledu? Na co se těšíte nejvíc? Dejte nám vědět v komentářích níže!

S pozdravem

Thad Sasser
Hlavní designér multiplayeru, Visceral Games | Battlefield Hardline
Twitter:dirtydeathdog

Zdroj: Battlefield Blog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, ,

5 komentářů

Napsat komentář