Žhavé zprávy z Battlefield a Star Wars světa #5

Minulý týden jsme Vám přinesli méně novinek než jsme zvyklí a proto jsme se Vám to rozhodli vynahradit. V průběhu týdne máme pro Vás připraveno i jedno překvapení, na které si však budete ještě muset počkat. Nový týden začínáme pěkně zostra shrnutím všeho, co se událo za posledních pár dní. Vezměte si ranní kávu, pohodlně se usaďte, začínáme! 🙂

Nový herní update během 2 týdnů 

Podle neoficiálních zpráv bychom se měli dočkat nového patche (pokud půjde vše dobře) pro Battlefield 1 během 2 týdnů. Tento update bude obsahovat změny z posledních CTE aktualizací. Kromě oprav a vylepšení by nám měl přinést i nové funkce. Více informací se však dozvím až v nejbližších dnech. 

Vylepšená spawn ochrana

Nejnovější CTE update přinesl kromě vylepšení i další zajímavou funkci. Ta se týká spawnování na spoluhráče. Pokud daný hráč v průběhu Vašeho spawnutí zemře, vrátíte se zpět do původní obrazovky. Za nás ma tato funkce určitě palce nahoru, protože úmrtí po spawnutí je opravdu otravné. 

Navýšení ban a map listu pro servery

V nejnovějším patchi pro Battlefield 1 by se mělo objevit i navýšení jednotlivých listů pro serveru. Konkrétně se jedná o ban-list, který bude navýšen o 100 dalších míst a list map, který bude navýšen o 24, což umožní majitelům přidat do rotace o něco víc map.

Star Wars Battlefront 2 BETA 

Tento týden náš čeká další velká novinka. Dočkáme se totiž oficiálního spuštění BETY pro chystané druhé pokračování Star Wars Battlefront 2. Více se však dozvíte v samostatném článku dnes večer. 🙂 

Zdroj: Twitter #1, Twitter #2, Twitter #3, Twitter #4

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář