Žhavé zprávy z Battlefield světa #2

Uběhl nám další týden a my tu máme pro Vás připravenou další nálož novinek. Ty se tentokrát výjimečně týkají pouze Battlefieldu 1 a protože jich není málo, pojďme rovnou na věc. 🙂 

Upravení červeného filtru

Jednou z menších novinek je upravení „červeného filtru“ po zasažení od nepřítele. V momentálním stavu je to totiž nepřehledné a podle slov vývojáře „trhá to oči“. Úprava by měla přijít už s nejbližším patchem. 

Vylepšení autobalancu

Tato zpráva potěší všechny milovníky Battlefieldu 1. DICE totiž plánuje větší úpravy a vylepšení pro momentální stav autobalancového systému tak, aby se už nestávali podobné situace jako vidíte na obrázku níže. 

Odměny za letní mise jsou venku

Hráči, kteří splnili letní mise v původním datu (28. července/júla až 2. srpna/augusta) si už mohou své odměny vyzvednout. Tyto odměny však zatím neplatí pro náhradní termín letních misí, kteří se koná během těchto dní (více se dozvíte ZDE).

In the Name of the Tsar přinese HDR10 podporu

Update, který přijde spolu s chystaným DLC In the Name of the Tsar nám přinese i novou HDR10 podporu. Toto však platí pouze pro monitory a PC/konzole, které tuto funkci podporují. 

CTE patch s velkými novinkami

Community Test Environment (CTE) by měl v nejbližší době obohatit nový patch, který nám přinese podle slov vývojářů „skvělé věci“. Oč půjde, však zatím nevíme. 😀 

Úpravy označení hráče v Battlefield 1 Incursions

Kompetetivné hraní s sebou přináší čím dál tým více novinek. Nejnovější jsme se dozvěděli, že DICE plánuje v Battlefield 1 Incursions upravit/vylepšit 3D označování.

Superior Battlepack pro Premium hráče

Naší dnešní poslední novinkou potěšíme hráče, kteří vlastní službu Premium Pass (více o službě naleznete ZDE). Ti totiž včera dostali Superior Battlepack, který obsahuje věci z poslední revize Battlepacků. 

Zdroj: Twitter #1 , Twitter #2, Twitter #3, Twitter #4, Twitter #5, Twitter #6, Twitter #7     

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , , , , ,

4 komentáře

Napsat komentář