Žhavé zprávy z Battlefield světa #3

Po dalším informacemi nabitém týdnu, tu máme souhrn těch nejnovějších zpráv. Pohodlně se proto usaďte a vychutnejte si následující článek při dobré ranní kávě. 🙂 

Upravení rozmazaného efektu

DICE plánuje v nejbližších patchech pro Battlefield 1 upravit/přidat možnost vypínání Chromatic Aberration“ efektu. Jde o funkci, která způsobuje rozmazaný efekt jaký můžete vidět na obrázku níže. 

Nové trofeje

S vydáním druhého DLC In the Name of the Tsar přišli kromě nových map, zbraní a dalších věcí také nové trofeje. Co musíte udělat pro jejich získání, naleznete níže na obrázku .

Update uživatelského rozhraní Battlefieldu 1

Předevčírem získalo uživatelské rozhraní (UI) nový update, který přináší nové úpravy pro Battlepack záložku. Kromě ukazatele postupu k odemknutí dalšího Battlepacku patch obsahuje i menší úpravy pro snadnější navigaci. 

Režim Operations ve vyhledávači serverů

DICE neustále pracuje na možnosti přidání režimu Operations do vyhledávače serverů tak, aby se správně zobrazovaly jednotlivé údaje. Podle slov vývojáře je to těžší než se může zdát a i proto zatím nemáme přesné datum, kdy se jim update podaří implementovat do hry. 

Nový CTE update

Včera večer dostala CTE verze hry (pokud nevíte o co jde, klikněte ZDE) nový update (2,6GB). Patch je dostupný na všechny platformy Xbox One, PlayStation 4 a Origin PC. Kromě menších úprav a vylepšení přináší i jednu novinku. Odteď uvidíte zdraví hráče/vozidla už na spawnovací obrazovce (viz. níže).

Zdroj: Twitter #1, Twitter #2, Twitter #3, Twitter #4,  Twitter #5,

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

5 komentářů

Napsat komentář