Žhavé zprávy z Battlefield světa #4

Další týden a další informace. Ani tentokrát nezapomínáme na pravidelné shrnutí nejdůležitějších věcí. Podívejme se na to, co nám Battlefield svět přinesl za posledních 7 dní. 🙂 

Předělán Battlefield 1942

Kromě DICE letos slaví i Battlefield série své 15. výročí. Jeden z fanoušků se rozhodl obnovit původní Battlefield 1942 a obohatit ho nejen o nové textury, ale také i o efekty. Jak vypadá tato verze hry, se můžete podívat níže. Datum první aktualizace je naplánován na 5. listopad/november 2017. Konečná verze však bude k dispozici až v roce 2018. 

Battlefield 1 Incursions již příští týden?

Podle neoficiální zprávy bychom se měli dočkat prvních pozvánek do uzavřené Alphy Battlefield 1 Incursions příští týden. Zda je to opravdu tak, zjistíme už za pár dní. Pokud máte zájem dozvědět se více o Battlefield 1 Incursions, klikněte ZDE.

Nový CTE update

V pátek získala CTE verze hry nový patch, který se tentokrát znovu věnuje balancování zbraní spolu s pohybem vojáka. Úplný seznam změn naleznete ZDE. Aktualizace je však dostupná pouze pro PC verzi CTE. Konzole se dočkají již brzy.

Odstranění Elitních tříd

S nejbližším updatem pro Battlefield 1 DICE plánuje odstranit elitní třídy z „malých“ herních módů Domination & TeamDeathmatch.

Zdroj:  Twitter #1Twitter #2Twitter #3Twitter #4

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář