Žhavé zprávy z Battlefield světa #6

Uběhl nám další týden a my máme pro Vás připravenou hromadu nových informací. Novinky začneme pěkně zostra, protože se objevily nové spekulace o chystaném třetím DLC balíčku Turning Tides pro Battlefield. Pohodlně se proto opřete a vychutnejte si nedělní večerní informace. 🙂 

Nový obrázek z DLC Turning Tides

Datum vydání dalšího v pořadí již třetího DLC je naplánován na prosinec/december 2017. DICE se tak krátí čas a začíná pomalu odhalovat první detaily. Před pár dny se na Origine objevil nový Keyart obrázek DLC Turning Tides. I když se jedná o minimální velikost, všimněte si, že voják mě na sobě zavěšen hák tzv. „grappling hook“, který můžete znát z Battlefieldu Hardline. Více o chystaném DLC se dočtete ZDE.

Superior Battlepack pro Premium hráče

Všichni uživatelé, kteří vlastní službu Premium Pass, získali v průběhu tohoto týdne nový Superior Battlepack, který obsahuje kamufláže z 55. revize. 

Battlefield 1 Incursions Closed Alpha pozvánky

Uzavřená alpha kompetivního hraní Battlefield 1 Incursions je venku už nějaký ten pátek. Tento týden se jí brány znovu otevřely a byly rozeslány nové pozvánky do Closed Alphy. Zkontrolujte si proto emaily a dejte nám vědět, jestli vybrali právě Vás. 🙂

Aktualizace služby Live Service pro Battlefield 1

Battlefield 1 tento týden získal i menší „Live Service Update“. Tato aktualizace opravuje přidává pár grafických drobností v menu hry. Kompletní seznam změn naleznete ZDE.

Battlefield 1 CTE update pro PC platformu

V pátek získala CTE verze hry na PC nový update. Tato aktualizace přináší staro-nový herní mód Frontlines na mapu Suez. V případě, že vlastníte CTE verzi hry, neváhejte a vyplňte dotazník pro DICE ZDE. Update je zatím dostupný pouze pro PC platformu. 

Nová zbraň na blízko

 

CTE update přinesl kromě módu Frontlines i novou zbraň na blízko. Jde o zbraň, která je typická pro ostrov Fidži a využívala se v první světové válce. 

Zdroj: Twitter #1, Twitter #2, Twitter #3, Twitter #4, Twitter #5, Twitter #6   

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

3 komentáře

Napsat komentář