Žhavé zprávy z Battlefield světa

Za posledních pár dní se nahromadilo pár zajímavých novinek napříč celou Battlefield sérií a proto jsme se rozhodli, že Vám všechny informace shrneme pěkně dohromady. 🙂

Battlefield: Bad Company

Začínáme nejstarší hrou, která vyšla již před více než 9 lety! Právě tento skvělý kousek z dílny DICE se před pár dny dostal do tzv. „zpětné kompatibility“. Jedná se o speciální funkci, kdy si hráči na Xbox One mohou díky tomuto programu zahrát i starší hry jako např. Battlefield Bad Company (více o programu se dozvíte ZDE). Jde o skvělou hru, která by neměla chybět ve sbírce u žádného Battlefield veterána. 

Battlefield 4

Další novinka se týká Battlefieldu 4. Ten dostal před pár dny nový update (R60), který zlepšuje stabilitu serverů.

Battlefield 1

A dostáváme se k nejnovějšímu Battlefieldu 1. Pro tento díl máme připravených několik zajímavých zpráv. Jako prvou začneme tím, že hráči, kteří nestihli získat Dog Tagy letních misí dostanou v nejbližší době druhou šanci. Více se dozvíme již brzy.

Další skvělou zprávou je, že DLC pro Battlefield 1 In the Name of the Tsar získalo na Gamescomu ocenění za nejlepší DLC/přídavek do hry. Gratulujeme! 

V novinkách nevynecháme ani službu RSP (Rent a Server Program), která se již po vydání druhého DLC pro Battlefield 1 In the Name of the Tsar dočká velkého updatu, který bude obsahovat žádané funkce od komunity.

Zdroj: Twitter #1, Twitter #2, Twitter #3, Twitter #4, Twitter #5

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář