Jak získat v Battlefieldu 1 více Battlepacků?

Hrajete Battlefield 1 a chtěli byste častěji získavat Battlepacky, které se rozdávají na konci kola? Pořiďte si dostatek štěstí. Ne vážně, Battlepacky, které se rozdávají na konci herního kola hráčům, jsou rozdávány náhodným systémem.

Nezáleží tedy jak dlouho na serveru hrajete, kolik máte bodů ani jak moc podporujete svůj tým. Jde jen a pouze o náhodný systém, který losuje ze všech hráčů, kteří jsou přítomni na konci kola. Pokud tedy hráváte často herní režim Conquest, kde bývá připojeno 64 hráčů a na konci kola se rozdává pouze 12 Battlepacků, tak šance na jeho získání jsou opravdu malé.

Jak zvýšit šanci na získání Battlepacku?

  • Jednou z možností je se připojit do již rozehrané hry, protože nezáleží, jak dlouho na serveru hrajete, abyste Battlepack na konci kola získali. Battlepack se totiž rozdává na konci kola a vybírá se z hráčů, kteří jsou na konci kola přítomni na serveru.
  • Druhou možností je pak hrát menší herní režimy kde je menší počet hráčů. I přesto, že se na konci kola režimů jako je Rush, Team Deathmatch, War Pidgeons a podobně, rozdává menší počet Battlepacků, šanci máte o něco málo vyšší. Dále pak hra je u těchto herních režimů kratší, než například u Conquestu či režimu Operations, takže tím se vám také zvýší šance na získání Battlepacku v určitém časovém rozmezí.

Znáte nějaký další tip jak si zvýšit šanci na získání Battlepacku na konci herního kola?

Zdroj: Battlefield-Inside

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

10 komentářů

Napsat komentář