Změňte si svoje Origin ID

Chcete si změnit svoje Origin ID, které bude použito jako jméno Vašeho vojáka v Battlefieldu 3? A nechce se Vám psát na EA podporu? Tak tu pro Vás mám několik možností.

POKUD SI BUDETE MĚNIT SVŮJ ORIGIN ID (TEDY I JMÉNO VOJÁKA V BF3) A BUDETE UŽ MÍT UŽ V BF3 NĚCO ODEHRÁNO, HROZÍ ZTRÁTA TĚCHTO NAHRANÝCH STATISTIK PŘI ZMĚNĚ ORIGIN ID!

  • Pokud máte telefon s operačním systém iOS (iPhone), stáhněte si odsud hru SCRABBLE Free od EA. Přihlaste se svým Origin účtem (EA účet) a potom v části nastavení (ozubené kolečko) najdete položku Edit Account, kde si změníte své Origin ID.
  • Pokud máte telefon s operačním systém Android, stáhněte si odsud hru SCRABBLE Free od EA. Přihlaste se svým Origin účtem (EA účet) a potom v části nastavení (ozubené kolečko) najdete položku Edit Account, kde si změníte své Origin ID.

Jestliže nemáte telefon s operačním systém iOS nebo Android, můžete změnu svého Origin ID provést pomocí nově vytvořené aplikace pro Windows – Origin ID changer. Aplikaci sama o sobě využívá EA Android API a dělá jen svoji práci, ale i přesto Vás musím upozornit, že použití je na vlastní nebezpečí.

Pokud této aplikaci nevěříte, stále můžete napsat na podporu EA, aby Vám změnili Origin ID. Další návody a informace najdete na našem fóru.

Zdroj: Battlefieldo, Reddit.com/Battlefield3

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

47 komentářů

Napsat komentář