Zpráva komunitě od kreativního ředitele Larse Gustavssona

Na Battlelogu fóru se včera objevila zpráva pro komunitu od kreativního ředitele Larse Gustavssona, zabývající se aktuálním stavem hry. A aby jste si ji mohli přečíst, přinášíme Vám její přeloženou verzi:

Zdravím Vás všechny,

omlouvám se, pokud jsem poslední dobou nebyl příliš vidět na fórech pro Battlefield. Byli jsme zaměstnáni vydáním hry (a to stále ještě nebyla vydána na next-gen konzolích), ale chtěl jsem si najít čas a Vás všechny na bojištích pozdravit.

Děkujeme za Vaše reakce a zpětnou vazbu, nepřestávejte s tím

Nejdříve mi dovolte Vás ujistit, že ač nemáme čas odpovědět Vám všem na fórech, všechno čteme a Vaši zpětnou vazbu bereme v úvahu. Což mě přivádí dále.

Chápeme, že někteří z Vás jsou znepokojeni počtem pádů, které se hrou zažíváte. Spoustu našich hráčů zažívá ve hře spoustu zábavy, ale víme, že ne vše je zatím úplně perfektní.

Věci se mají tak, že my nyní opravdu tvrdě pracujeme na opravě problémů a VY nám můžete pomoci! Dejte nám na Battlelog fóru vědět jaké máte problémy a pak také co nejvíce informací o tom, kdy a v jakých podmínkách se Vám onen problém stal. Tím nám tak pomůžete tyto problémy co nejrychleji eliminovat.

Nejnovější info najdete vždy zde

Nejnovější informace o již vydaných a také o chystaných aktualizacích serverů a hry najdete v tomto tématu na Battlelogu. Jak můžete vidět, již jsme vydali sedm aktualizací serverů a další jsou na cestě, spolu s klientským patchem.

Vývojáři z DICE se budou snažit vyskytovat zde na [Battlelog] fórech častěji. Budeme se snažit zodpovídat Vaše dotazy a snažit se Vás odkázat správným směrem kde případně hledat informace. Dále bychom pak chtěli zmínit, jak velký přínos je pro Vás, ale i pro nás vývojáře, když na fórum přidáváte konstruktivní a relevantní příspěvky.

Zúčastněte se diskuze a získejte Battlepack

Jako kreativní ředitel si jsem vědom, že hráči nezažívají Battlefield 4 takový, jaký by měl být. Jako vývojáři máme povinnost to vše co nejrychleji napravit. S Vaší pomocí a konstruktivní zpětnou vazbou, se to může uskutečnit ještě rychleji.

Abych to odstartoval, tak bych rád zmínil téma, kde hráči diskutují nad silou mobilního protileteckého vozidla – http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065670137527671/

Toto je skvělým příkladem konstruktivní zpětné vazby, kdy pak můžeme velmi jednoduše vzít podněty z tohoto tématu v úvahu do budoucna. Moc děkujeme Battlelog uživateli s přezdívkou NemisizZ-DK za vytvoření tohoto tématu. Odemykáme pro tebe jeden zlatý Battlepack.

Co nás čeká na cestě dál

V budoucnu uvidíte mě a další vývojáře, jak jsme na fóru aktivnější. Naši nejdůležitější prací ale bude sbírání Vaší zpětné vazby a zahrnout ji do budoucích aktualizací serverů a klienta. My a celý náš komunitní tým Vám dá vědět hned, jak budeme mít pro Vás nové informace o stavu hry.

Uvidíme se na bojišti!
/Lars Gustavsson
Kreativní ředitel
DICE

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

18 komentářů

Napsat komentář